Talaşlı İmalat

Metali işleyerek ürün haline getirmek için fabrikalarda bir bölüm olan talaşlı imalat İDEA Kurumsal’ın en çok yetkin olduğu iş sahalarından birisidir. Ham metale yontarak şekil verme konusunda uzun yılların verdiği birikim ve uzman işçi ve ustaların yer aldığı kurumumuz en zor talaşlı imalat konularında bile hiç zorlanmadan size çözüm sunar. Ayrıca fabrikanızda talaşlı imalat bölümünüzün tamamen yönetilmesi veya denetim ve danışmanlık faaliyetleri için de İDEA Kurumsal’a başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Talaşlı İmalat Firmaları

Talaşlı imalat firmaları arasında vermiş olduğumuz danışmanlık ve taşeronluk hizmeti ile piyasada isim yapmış bir kurumuz. Talaşlı imalat denildiğinde Manisa’dan başlayarak İzmir ve İstanbul’a kadar pek çok firma nasıl kaliteli bir üretim yaptığımızı %100 performans ve kaliteli talaşlı imalat ortaya koyduğumuzu bilir.

Bugüne değin hizmet verdiğimiz talaşlı imalat firmaları arasında üretimimiz için hiçbir şekilde kötü bir düşünce oluşmamıştır. Bizimle talaşlı imalat konusunda iletişim kurduğunuzda size talaşlı imalat referanslarımızı ve daha fazlasını sunacağız. Bizimle çalışmaktan kazançlı çıkacağınızı size garanti ederiz.

Talaşlı İmalat Hizmeti

Demir, alüminyum, bakır ve daha pek çok metal arasından yapılacak işe en uygun metal seçilir ve ham maddesi temin edilir. 

Teknik resimler okunarak metal CNC torna makinesi, CNC dik işlem merkezi, üniversal torna, üniversal freze, silindir taşlama makinası, yüzey taşlama makinası gibi makinalarda işlenir.

Metali işleme işi bittikten sonra teknik resme göre ölçü kontrolü yapılarak hatasız ve kusursuz ürün alınması sağlanır.

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.