1989
Şirketin Kuruluşu

İDEA Kurumsal, partnerlerinin ihtiyaç duyduğu pozisyona özgü yetkinliklerin seçimi ve personelin yerleştirilmesi noktasında hızlı ve güvenilir çözümler sunmak üzere 1989 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

1989
Silindir Üretimi

Ambalaj sanayine silindir, demir ve gövde üretimi faaliyetlerine başlanmıştır.

1996
Jant Doğrultma Makinaları Üretimi

1996 yılında TPE’ye yapılan “Eğrilmiş Jant Düzeltme Cihazı” ünvanlı patent başvurusu 1997’de onaylanarak İDEA Kurumsal tarafından patentli olarak üretime geçmiştir. Jant doğrultma makinalarının patent ve üretim izni hala İDEA Kurumsal’a aittir.

1998
Silindir Üzerine Bakır Kaplama

11989 yılında üretimine başlanılan silindir demir gövdelerin üzerine bakır kaplamak için yeni bir tesis kurup silindirlere  bakır kaplanmaya başlandı.

2006
Taşeronluk

Firma ve fabrikaların ihtiyaç duyduğu alanlarda personel çözüm ortaklığını İDEA Kurumsal olarak 2006 yılında başlattık.

2009
Talaşlı İmalat Üretim Danışmanlığı

Jant bakım doğrultma makinalarının üretimi ve geliştirilmesi ile makina yedek parça üretimi konusunda danışmanlık hizmeti faaliyetlerine başlandı.

2015
Özel İstihdam Bürosu

2015 yılında İŞKUR onaylı Özel İstihdam Bürosu belgesini alan İDEA Kurumsal bu alanda online iş arama ve bulma sektöründe ElemanSizsiniz.net ile faaliyetlerine başlamıştır. İrili ufaklı birçok firmaya aradıkları personeli online olarak bulmakta olan elemansizsiniz.net tüm Türkiye’de faaliyettedir.

2016
Can Bakıcı Hizmetleri

İDEA Kurumsal’ın firmalara vermiş olduğu hizmetten şahısların da yararlanması için bakıcı danışmanlık alanında faaliyete CanBakiciHizmetleri.com ile başlandı.

2017
Yeni Yüzümüzde Hizmetinizdeyiz

Faaliyet alanlarını geliştiren ve yeni hizmet dallarını bünyesine katan İdeal Kurumsal Danışmanlık firması web sitesini de yenileyerek yenilikçi, çağdaş ve kullanıcı dostu web sitesi ile partnerlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.