Evet, günlük araç kiralama veya kısa süreli araç kiralama hizmeti vermemekteyiz. Yalnızca uzun süreli araç kirama yapmaktayız. Şirket araç kiralama ve şahıslara uzun süreli araç kiralama ve lüks araç kiralama yapmaktayız.

İDEA Kurumsal olarak yerli ve yabancı istenilen tüm fuarlar için organizasyon hizmet vermekteyiz. Fuarın belirlenmesi, fuar standının kiralanması ve standdaki gerekli malzemelerin teminine kadar her türlü fuar düzenlemelerini yapmaktayız.

Hayır, düzenlediğimiz tüm gezi organizasyonları tamamen şirketin ihtiyaçları doğrultusunda planlanmaktadır. İster 20 kişi olsun isterse 200 kişi farketmeksizin ihtiyaçlara göre ayarlamalar yapılır ve sayıya göre araç temin edilir.

Ön görüşme yapmadan hostes fotoğraflarını göremezsiniz. Ancak ön görüşmeden sonra belli bir aşamaya gelindiğinde ve fotoğrafları gördükten sonra hostes alımına karar verilecekse istediğiniz tarih planına ve kriterlerinize uygun hostesleri görebilirsiniz.

Evet, İDEA Kurumsal çok sayda ünlü menajeri ile çalışmaktadır. İstediğiniz ünlüyü bize söyleyin ve hangi tarihte etkinliğinize konuk edeceğinizi belirtin, sizin için ön çalışmayı yapıp kısa sürede size döneriz. Ancak ünlülerin programları uzun vadeli planlandığı için bu tarz istekleri birkaç ay önceden talep etmeniz gerekmektedir.

Hayır, inşaat işleri için taşeronluk hizmeti vermemekteyiz. Yalnızca fabrika, tesis ve büyük işletmeler için taşeronluk hizmeti veriyoruz.

Evet, inşaat sonrası ihtiyaca göre büyük iş makineleri ve uzman ekibimizle birlikte moloz kaldırma işi yapıyor ve inşaat sahasını temizliyoruz.

Sorular yetersiz mi geldi? Diğer sorularınız için bize başvurun.

Bize sorun