10255
ElemanSizsiniz.net
iş ilanları sitesi Tüm Türkiye

Bir İDEA Kurumsal girişimi olan elemansizsiniz.net sitesi tüm Türkiye’den iş ilanı veren firmalar ile iş arayan kişileri buluşturan iş ilanları sitesidir. İDEA Kurumsal, ElemanSizsiniz.net aracılığıyla iş ortağı olduğu firmalara da eleman sağlarken firmaların insan kaynakları alanındaki sorunlarına çözüm sunmaktadır. İŞKUR yetki belgesi ile kurumsal firmalara sadece online hizmet vermekte kalmayan ElemanSizsiniz.net aynı zamanda uzman danışmanlar ve profesyonel ekibi ile de doğrudan destek vermektedir.

Web Sitesine Git
10638
Temizix
Temizlik Firması Ege Bölgesi

Bir İDEA Kurumsal girişimi olan temizix.com sitesi başta İzmir ve Ege Bölgesi olmak üzere tüm kurumsal ofis, iş yeri ve evlerinde temizlik ihtiyacı olan müşterilerine profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

Web Sitesine Git
10256
Can Bakıcı Hizmetleri
Bakıcı Danışmanlık Firması Tüm Türkiye

İDEA Kurumsal’ın şahıs ve ailelere bakıcı ve yardımcı eleman temin etmek için hayata geçirdiği bakıcı bulma sitesi canbakicihizmetleri.com sitesi İŞKUR onayı ve yetkilendirmesi ile tüm Türkiye’de faaliyette bulunmaktadır. Bebek ve çocuk bakıcılığından yaşlı ve hasta bakıcılığına, özel hemşireden evde yardımcı elemana, villa ve çiftlik elemanlarından her türlü bakıcı hizmetini Can Bakıcı eksiksiz yerine getirmektedir.

Web Sitesine Git