Şirket İçi Eğitim

Büyük ve orta ölçekte şirketlerin en çok ihtiyaç duydukları desteklerden birisi de şirket içi eğitimlerdir. Şirket içinde çalışanların eğitilerek daha uzman ve kalifiye eleman olmaları için kurumsal danışmanlık ve eğitim veren firmalara başvururlar. Biz de İDEA Kurumsal olarak onlarca yılın verdiği deneyimle fabrika işçi eğitiminden kurumsal şirket içi eğitime kadar her türlü eğitimi vermekteyiz.

Fabrika İşçi Eğitimi

Fabrikada çalışan işçilerin gerek iş güvenliği gerekse mesleki yeterliliklerinin geliştirilmesi noktasında alanında uzman eğiticilerle birlikte sertifikalı eğitim vermekteyiz.

Şirket Personel Eğitimi

Şirket içinde kalifiye personeller için için sertifikalı ve sertifikasız olmak üzere eğitim programları düzenlemekteyiz. Gruplar halinde verdiğimiz eğitimlerle personellerin şirketinize daha faydalı olmasını amaçlamaktayız.

Pazarlama Ekibi Eğitimi

Bir şirketin can kalbi olan pazarlama ekiplerinin performansı çok ama çok önemlidir. Bu sebepler belirli periyotlarda bu ekibin eğitimlerini üstleniyor ve performanslarını değerlendirip gerekirse gruplara bölerek grup eğitimleri veriyoruz.

Performans Değerlendirme

Şirket içi eğitim verdiğimiz kişilerin performanslarını takip ediyor ve belirli periyotlarda performans değerlendirme yapıyor ve sonuçlarını şirketinizle paylaşıyoruz.

Performansa Göre Eğitim

Şirket içi eğitime başlamadan önce çalışanları belirli gruplara ayırmak gerekebilir. Böyle durumlarda ilk önce performansa göre bir ayrım yaparak performansa göre eğitim düzenlemekteyiz.

Performans Artış Garantisi

Performansları daha baştan belirlenen kişilerin eğitim sonrası performanslarında belirli bir artış olacağını garanti ediyor ve eğer artış olmaz ise yeniden ücretsiz eğitim düzenliyoruz.

Şirket içi eğitim düzenlerken kesinlikle belirli bir eğitim stratejisi ile hareket ediyor ve bu strateji doğrultusunda eğitimlerimizi düzenliyoruz. Stratejimizin temelini ise eğitimden verim almak ve eğitime katılan personelin performansını artırmak oluşturuyor.

Eğitim stratejimizin bir başka ayağı da personellerin kendi çalışma alanlarında uzmanlaşması ve uzmanlıklarını ekip arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlamaktır.

Şirket İçi Eğitim Planlama

şirket içi eğitim planlama için bize başvurduğunuzda birçok açıdan şirketinizi ve iş kolunuzu değerlendirmeye alıp en iyi eğitimi vermeye çalışırız. Bunun için uzman eğitimcilerden destek alır şirket profilinizi inceleriz. Tüm bunların sonucunda bir eğitim planımız olur ve bu eğitim planınız ile şirket içi eğitimlerimizi düzenleriz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Profesyonel

Kurumsal danışmanlık hizmetlerimizden diğer tüm hizmetlerimize kadar size profesyonellik sunuyoruz.

Deneyim

Kadromuz son derece deneyimli ve işinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Bizi tercih edin deneyimimizden faydalanın.

Canlı

Sürekli canlılığımızı koruyor ve ortaklık kurduğumuz firmalara iyi hizmeti canlı kadromuzla birlikte veriyoruz.

Kişilik

Profesyonelliğimizin yanı sıra kişiliğimiz ile de iş yaptığımız firmalara prensiplerimiz dahilinde hizmet sunarız.

Güven

Her zaman bizi biz kılan özelliklerimizden birisi de güvendir. Güven içinde işinizi bize emanet edebilirsiniz.

Kalite

Kaliteden ve kaliteli hizmetten hiçbir zaman ödün vermeyiz. Yaptığımız işlerdeki kalite bizi bugünlere getirdi.

9347
İDEA Kurumsal

İş planlama ve strateji

Çalışanlar kendilerini geliştirmek, ispatlamak, sorumluluk üstlenip pek çok sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarını tatmin etmek için çaba sarf eder ve sürekli kariyer geliştirme faaliyetlerinde bulunur. Bu amaçları daha fazla teşvik etmek kuruma katkı sağlamak için strateji geliştirir ve planlama yaparız.

Personel yönetimi danışmanlığı verdiğimiz kuruma sağlamayı çalıştığımız en büyük faydalardan birisi de işletmeyi ticaret yapabilecekleri piyasalarda daha fazla yaygınlaştırmak. Bunun en önemli yollarından birisi de kurumunu seven, saygı duyan ve onu yaymak isteyen personellerin varlığıdır.

Vermiş olduğumuz personel yönetimi danışmanlığı sonuçlarını haftalık, aylık, döbemsel ve yıllık periyotlarda karşılaştırır ve daima daha iyiyi nasıl elde ederiz diye araştırma geliştirme faaliyeti içinde oluruz.

Partnerlik yaptığımız şirketin ticareti için risk analizi yapar ve buna göre personel yönetimi için yapabileceklerimizi planlarız. Gelecek dönemde şirketin büyümesi veya küçükmesi gibi durumları önceden analiz eder ve personel planlamasını da bu risk ve olanaklara göre dizayn ederiz.

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.