Satışa yönelik çalışma yürüten bu sebeple satış temsilcileri ile çalışan firmaların en çok ihtiyaç duydukları danışmanlıklardan birisi de satış eğitimidir. Bu amaçla İdea Kurumsal uzman satış eğitmenlerce satış eğitimi vermektedir.

Akademisyenlerden Satış Eğitimi

Firmamızın ortak projeler yürüttüğü ve çeşitli sektörlerdeki şirketlerin çalışanlarına verdiği satış elemanlarına yönelik eğitimleri Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden akademisyenler yürütmektedir. Satış eğitimi almak için bize başvuran şirketlere takvimi uygun hocalarımızla birlikte bir eğitim programı çıkararak yerinde satış eğitimi vermekteyiz.

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden, İletişim fakültelerinden alanında yetkin ve bilimsel çalışmalarıyla rüştünü ispat etmiş hocalarla anlaşmalı olarak eğitim programlarımızı düzenlemekteyiz. Ege Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi,  Dokuz Eylül Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve gerek duyulduğunda diğer üniversitelerden hocalarımız satış eğitimi programı kapsamında anlaşmış odluğumuz şirketlere giderek hem eğitim vermekte hem de satış sistemini kurmaktadır. Ayrıca satış performansının şirket yetkililerince nasıl değerlendirileceğini anlatmaktadırlar.

Satış Eğitimi

Satış Eğitimi

Satış Elemanı Eğitimi

Satıl elemanlarının maksimum performans sağlaması, ürünü veya hizmeti en iyi şekilde tanıtması ve azami sonuç alabilmesi için bir eğitimden geçmesi gerektiği artık tüm dünyaca bilinmektedir. Günümüzde Türkiye’de de pek çok şirket satış elemanlarına gerek şirket içinde gerekse uzman eğitimciler yardımıyla satış eğitimi vermektedir.

Satışa yönelik eğitimi çok ciddiye alan danışmanlık firmamız bu alanda da en iyi şekilde firmalara hizmet vermekte ve profesyonel satış eğitimi sunmaktadır.

Gruplara Yönelik Satış Eğitimi Programı

Şirketlerdeki satış personellerine verilen eğitimden farklı olarak belirli sayıda gruplara yönelik de satış eğitimi vermekteyiz. Çeşitli kurum, kuruluş, dernek veya kooperatifin istekleri doğrultusunda satış eğitimi programları uygulamaktayız. İstek doğrultusunda en iyi çözümleri sunmaktayız.

Satış pazarlama eğitimi almak ve şirket gelirini artırmak için bize başvurunuz. Pazarlama stratejinizi geliştirmek satışlarınızı artırmak için şirketinize maksimum fayda sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Bunun için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Elemanlarınıza satış eğitimi aldırarak şirketinize büyük bir katkı sağlayacağınızdan kuşkunuz olmasın.

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.