Çalışan Motivasyon Etkinliği

Çalışanların motivasyonunu en üst seviyede tutmak bir şirketin en çok arzuladığı şeylerden birisidir. Biz de İDEA Kurumsal Danışmanlık şirketi olarak partnerlerimizin bu isteklerini yerine getirmek ve personellerin moral motivasyonunu yükseltmek adına kurum için motivasyon etkinlikleri düzenliyoruz. Düzenlediğimiz etkinliklerle çalışan motivasyonu yükseliyor ve bunun şirkete artı kazancı oluyor.

 • Moral motivasyon etkinlikleri
 • Şirket kaynaşma ve oryantasyon etkinlikleri
 • Şirket önemli gün etkinlikleri

Kurum İçi Motivasyonun Yararları

Her şirkette çalışanların motivasyonun yüksek olması o şirkete mutlaka artı değer olarak yansır. Hiçbir şirket yoktur ki bilerek ve isteyerek çalışanlarının moralini düşürmeye çalışsın. Hal böyle olunca moral ve motivasyonu yüksek tutmak ve bunu teşvik etmek adına çeşitli etkinlikler düzenlemek gerekmektedir. İDEA Kurumsal da bu kurum için motivasyon etkinliklerini çeşitli şekillerde düzenler. Bir öneri ile geldiğinizde öneriyi geliştirerek en iyi şekilde ifa ederiz. Ayrıca işi bize bıraktığınızda muhteşem ve alternatif fikirlerle size geliriz.

 • Moraller artar
 • Motivasyon yükselir
 • Şirkete bağlılık artar
 • Dışarıya reklam yapılmış olunur
 • Çalışanlar kaynaşmış olur
 • Performansta yükseliş olur

Motivasyon Grafiği

Kurum içi motivasyon etkinlikleri ile şirketin çalışanlar nezdinde çok büyük bir artısı olur. Bu artı sayesinde daha fazla performans ve şirkete bağlılık olur. Kurum için motivasyon etkinlikleri düzenlemek ve organizasyonu gerçekleştirmek için bize başvurun.

Şirket İçi Motivasyon Etkinlikleri

Şirket İçi Motivasyon Etkinlikleri kurumlar ve çalışanları açısından değerlendirildiğinde oldukça önem arz eden bir konudur. Çünkü Şirket İçi Motivasyon Etkinlikleri şirketlerde çalışan kişilerin sosyalleşmesi, iş esnasında eğlenmesi ve iş yaparken keyif alması ve kuruma olan aidiyetinin güçlenmesi açısından büyük önem taşır. Geçmişte çok fazla önemsenmeyen ve hesaba katılmayan bu çalışmaların önemi gün geçtikçe artmaktadır. Çünkü özellikle bütün işletmeler sadece rutin olarak iş yapan personel yerine kendini interaktif bir şekilde yenileyen ve geliştiren aynı zamanda mutlu personeller hedeflemektedir. En nihayetinde personel mutluluğu bir döngü olarak orta ya da uzun vadede kuruma tarifi imkânsız şeyler katacaktır.

Türkiye’de Şirket İçi Motivasyon Etkinlikleri için bütçe ayırmaya başlayan çok sayıda şirket/işveren klasik olarak yapılan motivasyon, takdir ve ödüllendirme programlarının dışına çıkarak çalışanlara aidiyet duygusu kazandırmak, iş stresini en aza indirmek adına kültür, sanat, spor vb. faaliyetleri düzenliyor. Bunların içinde;

 • Yemek pişirme etkinlikleri,
 • Dalış, doğa yürüyüşlerinin düzenlenmesi, bisiklet grupları, kış sporları, yelken, off-road vb. Sportif faaliyetler,
 • Fotoğraf, müzik, dans ve Ritim çalışmaları,

Tüm bunlar ile grup çalışması süreçlerini pekiştirmek, çalışanların bireysel birtakım kazanımlar elde etmesi ve motivasyon kazandırmak hedefleniyor. Ve bu uğurda insan kaynakları ve iç iletişim departmanları veya Şirket İçi Motivasyon Etkinlikleri konusunda danışmanlık hizmeti veren firmalar gibi kurum dışı aktörler devreye giriyor.

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.