İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti tüm mekan ve inşaatlar için geçerlidir. Biz İDEA inşaat sonrası temizlik firması olarak kurumsal temizlik hizmeti vermekteyiz İş yeri, plaza, ofis, fabrika. Bu mekanlarda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklarına sebep olacaktır. Bu tarz bölgeler temizlenmeden önce zeminde bulunan kaba çöpler toplanır, oluşmuş olan harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile kabası alınır ve daha sonra kimyasallar yardımı ile yıkama yapılır. İnşaat kısmı tamamlanmış, henüz yerleşimi yapılmamış binaların, ofislerin, temizliklerinde, dekorasyon malzemelerine zarar vermemek ve inşaat artıklarının tamamını ortadan kaldırmak temel amaçtır. Bu da profesyonel ekip ve ekipman ile gerçekleştirilir.

İnşaat sonrası temizlik hizmeti almak isteyen inşaat firmaları hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişim kurabilir. En hızlı şekilde inşaatın tipi ve metrekaresi gibi çeşitli özelliklerine bakarak size fiyat veririz. Şunu bilmelisiniz ki en ekonomik inşaat sonrası temizlik fiyatları firmamıza aittir. Bizi tercih etmeniz inşaat veya müteahhitlik firmanız için çok anlamlı bir hareket olacaktır.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Oluşan moloz, harç kalıntıları; fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları temizlenir.

Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıyıcı yardımıyla çıkarılır.

Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir.

Tuvalet, lavabolar ve mevcut fayanslar uygun kimyasallarla temizlenir. Varsa mutfak dolaplarının içi ve dış yüzeyleri temizlenir.

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.