Şirket Gezi Organizasyonu

Şirket gezileri organize etmek için bize başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Şirketinizin bütçesi, çalışan sayısı vb. unsurları göz önünde bulundurarak size en iyi şirket gezisi seçeneklerini sunabiliriz. Şirketinizin çalışan sayısı çok fazla ise özel araç ve servislerimizi de gezi organizasyonuna dahil ederek gezi alanına rahatlıkla ulaşımı sağlarız. Siz şirketiniz için en iyiyi isteyin ve düzenleme istediğiniz tüm organizasyonlarda olduğu gibi gezi organizasyonunu da bize bırakın, biz sizin için en ideal ekonomik fiyatlı gezi organizasyonunu gerçekleştirelim.

 

 

Gezi Organizasyonları

Gezi Organizasyonları konusunda kurumsal ya da bireysel olarak destek almayı düşünenler için İDEA Kurumsal Danışmanlık ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Firması olarak siz değerli müşterilerimize destek sağlamaktayız. Gezi organizasyonları bir süreçtir ve belirli bir plan ve bütçe dâhilinde gerçekleştirilir. Ve bu süreç kendi içerisinde; konaklamadan, yeme-içmeye, ulaşımdan etkinliğin takviminin hazırlanmasına, kişilerin ya da grupların güvenli bir şekilde götürülüp getirilmesine kadar çok kapsamlı bir olaydır. Dolayısıyla mutlaka çok iyi bir bütçe hazırlanmalı, iyi bir takvim ve gezi planı çıkarılmalıdır. İstenmeyen durumlar için ise mutlaka kriz yönetiminin de planlanması gerekmektedir. Bu süreçleri kısaca detaylandıracak olursak;

  • Gezi Organizasyonun yapılmasına karar verilmesi,
  • Yapılacak olan gezinin amacının belirlenmesi,
  • Katılım gösterecek kişi sayısı, (Maliyet için önemli!)
  • Araç temini ve Güzergâhın oluşturulması (yola çıkıldığında izlenecek rota),
  • Konaklama için uygun yerlerin saptanması, fiyat alınması ve kişi başı maliyetin çıkarılması,
  • Yeme-içme ihtiyaçlarının karşılanması için restoran ve fix menü seçimi, yol ikramları vb.
  • Güvenliğin sağlanması

Tüm bu süreçler planlanmalı, bunlar için net bir bütçe hazırlanmalıdır. Ve tüm bunlardan önemlisi bunları yapabilmeniz için de ekstra mesai harcamanız ve nitelikli personelinizin olması gerekmektedir. Ancak hiçbir kurum ve kuruluş günümüzde bu tür organizasyonların altına girmemektedir. Gezi organizasyonları için yeni nesil hizmet veren organizasyon firmaları ortaya çıkmıştır. Tüm maliyet hesaplamaları, bütçenin ve sürecin yönetimi ve yukarıda bahsi geçen tüm detayların yönetimi bu firmalar aracılığıyla sağlanmaktadır.

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.