home5-service-img-2
Fabrika Montajı

Fabrika montajına ihtiyaç duyuyorsanız İDEA Kurumsal yıllardır bu işi yapıyor. Siz makinelerinizin başına bir iş gelir diye dert etmeyin, fabrika veya tesisinizin montaj işlemlerini İDEA Kurumsal Danışmanlık firmasına verin güvenli ve garantili bir şekilde montajınız gerçekleşsin. Üstelik bir fabrika üretim alanın en iyi şekilde nasıl dizayn edileceğini onlarca yıl boyunca deneyimle edindiğimiz için size hem mekandan hem de emekten tasarruf ettiririz.

Fabrika Montajını Nasıl Yaparız?

Fabrikanın kurulacağı alan incelenir ve analizi yapılır. Bu analize göre en ideal şekilde fabrika makine, alet ve teçhizatının yerleştirilmesi ve montajı yapılır.

Fabrika montajı yaparken en çok dikkat edilen konulardan birisi de çok pahalı ve değerli olan makinelerin güvenliğidir. bu sebeple makinelerden anlayan uzman kişiler vasıtası ile montaj işlemi gerçekleşir ve herhangi bir hasar durumunda sigortalama işlemi yapılır.

Makinelerin yerleşimi ve fabrikanın montajı yapılırken keisnlikle işçilerin rahat çalışabileceği ve performanslarının daha yüksek olacağı bir ortam dizaynı yapılır.

Fabrika montajı yapabilmek için kesinlikle alanında deneyimli kişilerle çalışılması gerekir. İDEA Kurumsal 30 yılın üstünde deneyimli yöneticiler ve ustalarla birlikte fabrika ve tesis montajı gerçekleştirir.

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.