home5-service-img-2
Fabrika Demontajı

Fabrikanızın bir yeren başka bir yere taşınması gerekiyor ise söküm işlemleri ve demontaj yapmanız gerekir. Fabrika demontaj işlerin deneyimli kadromuz ve hasar garantisi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Hiç tereddüt etmeden 30 yılı aşkındır deneyimli kadromuza fabrika ve tesis demontaj işlerinizi verebilirsiniz.

Fabrika Demontajını Nasıl Yaparız?

Öncelikle fabrikada bulunan makinaları inceler ve hangi makineler olduğunu tespit ederiz. Tespit aşamasında en ince detayları da not ederek demontaj işlemleri sırasında sorun çıkmasının önüne geçeriz.

Fabrika demontaj yaparken en çok dikkat edilen konulardan birisi de çok pahalı ve değerli olan makinelerin güvenliğidir. bu sebeple makinelerden anlayan uzman kişiler vasıtası ile demontaj işlemi gerçekleşir ve herhangi bir hasar durumunda sigortalama işlemi yapılır.

Fabrika ve tesis demontaj işlemleri gerçekleşmesinin ardından nakil işlemleri başlar. Uygun araçlarla makinalara zarar vermeden istenilen yere nakil gerçekleşir.

Fabrika demontaj yapabilmek için kesinlikle alanında deneyimli kişilerle çalışılması gerekir. İDEA Kurumsal 30 yılın üstünde deneyimli yöneticiler ve ustalarla birlikte fabrika ve tesis demontaj işleri yapmaktadır..

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.