Bahçe Düzenleme

Amatörce yapılmış bahçe düzenlemeleri firmaların/binaların imajını yansıtmaz ya da yanlış yansıtır. Şirketimiz bahçe bakımı ve peyzaj konusunda profesyonel çözümler ile hizmet vermektedir. Tüm bahçe düzenleme işleriniz için hiç çekinmeden bizi arayın büyük küçük demeden bahçe düzenleme ve bakım işleriniz için size çözüm üretelim.

  • Sulama
  • Budama
  • Gübreleme

 

Bahçe düzenleme hizmeti almak istiyorsanız lütfen bize başvurun ve detaylı olarak verdiğimiz bahçe düzenleme ve çevre danışmanlık hizmetleri hakkında size bilgi verelim.

Bahçe Bakımını Nasıl Yaparız?

Amacımız; imajınızı yansıtan vitrininiz olacak, estetik ve doğal yeşil alanlar tesis etmek, alanların teknik bakımlarını yaparak sürekli canlı kalmalarını sağlamaktır. Bu doğrultuda fabrikaların, sanayi tesislerinin, kurum ve kuruluşların bahçe düzenlemesini yapmaktayız. Ayrıca büyük yaşam alanları, siteler, AVM’ler vb. mekanlar için bahçe düzenleme ve bakım işleri yapmaktayız.

  • Çevre ve arazi düzenleme
  • Bahçe bakım ve peyzaj
  • Çevre süsleme
  • Çimlendirme
  • Bitkilendirme
  • Periyodik bakım

Çevre Danışmanlık

Firmamız çevre konusunda oldukça duyarlı olup en yetkin çevre danışmanlık firmaları arasında bulunmaktadır. çevre danışmanlık yaptığımız fabrikalar ve sanayi tesisleri bulunmakta. Ayrıca büyük siteler ve kurum veya kuruluşlar için de tüm çevre danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Çevre Danışmanlık

Çevre Danışmanlık

Türkiye’nin büyük kentleri İzmir, İstanbul ve Manisa başta olmak üzere birçok ilde hizmet vermekteyiz. Çevre firmaları araştırıyor ve bir teklif almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Bizim gücümüz profesyonelliğimizden ve ekonomik bütçelerle bahçe bakım hizmetleri vermemizden gelmektedir.

Çevre danışmanlık firmaları listesi içinde İDEA Kurumsal Çevre Danışmanlık destek aldığı çevre mühendisleri sayesinde çevre mühendisliği danışmanlık şirketleri arasında da özel bir konuma sahiptir. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için bizimle irtibat kurunuz.

Bahçe düzenleme ve çevre danışmanlık hizmetlerimiz en maksimum seviyede verim ve asgari düzeyde fiyat politikasıyla hayata geçirilmektedir.

 

SİZİ ARAYALIM
Bize Danışın

İDEA Kurumsal danışmanlık firması hakkında daha detaylı tanıtım kitini aşağıdan tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.